• Regulamin promocji HAPPY HOURS

  Postanowienia ogólne:

   

  1. Organizatorem promocji pod nazwą ,,HAPPY HOURS” (,,Promocja”) są bary ENERGY PUB zlokalizowane w: Jeleniej Górze, ul. M. C. Skłodowskiej 4, w Cieplicach, Pl. Piastowski 21c, w Mysłowicach, ul. Katowicka 15 oraz w Bytomiu, ul. Dworcowa 31.
  2. Promocja obowiązuje od dnia 25.01.2017 do odwołania.
  3. Promocja obowiązuje przez cały rok, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 12:00 do 15:00, z wykluczeniem weekendów i dni świątecznych.
  4. Promocja przeznaczona jest dla każdej osoby pełnoletniej, będącej konsumentem w rozumieniu art. 22 Kodeksu cywilnego, zwanego dalej „konsumentem” lub „klientem”.

  Zasady promocji:

   

  1. Promocja „HAPPY HOURS” rozpoczyna się z dniem 25.01.2017 i trwa do odwołania.
  2. Promocja trwa od poniedziałku do piątku każdego tygodnia, w godzinach od 12:00 do 15:00.
  3. Z promocji wykluczone są weekendy i dni świąteczne.
  4. W ramach „HAPPY HOUR” Klient może skorzystać z poniższych propozycji:
  • Duże piwo TYSKIE 0,5l z nalewaka – w cenie 4 zł
  • Dowolny drink – w cenie -20%
  • Dowolny napój bezalkoholowy – w cenie -20%
  1. Promocja „HAPPY HOUR” nie łączy się z innymi promocjami i obniżkami.
  2. Konsument może brać wielokrotny udział w promocji.
  3. Konsument podczas trwania promocji może zakupić więcej niż jeden produkt.
  4. W przypadku równoległego obowiązywania kilku promocji (w tym zniżek) Klient sam decyduje się, z której promocji chce skorzystać.
  5. Udział w promocji jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
  6. Treść niniejszego regulaminu dostępny jest na stronie internetowej energysportpub.pl
  7. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 25.01.2017 r.

   

 • Kamil Stoch apeluje o modernizację skoczni w Zakopanem!

  Kamil Stoch – triumfator niedzielnych zawodów Pucharu Świata w Zakopanem, zaapelował o modernizację kompleksu małych i średnich skoczni w Zakopanem.

  Lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata oraz zwycięzca tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni mówił: „Mam też nadzieję, że doczekam się modernizacji kompleksu mniejszych skoczni w Zakopanem. Dzięki temu byłbym spokojny o swoich następców, którzy dzisiaj nie mają odpowiednich warunków, żeby tu solidnie trenować. Liczy się czas, więc mam nadzieję, że wkrótce podjęte zostaną konkretne decyzje w tej sprawie”.

  Małe skocznie i Średnia Krokiew nie są w najlepszym stanie. Zakopiańscy skoczkowie, by trenować w odpowiednich warunkach, muszą jeździć do Szczyrku, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Ponadto, na Średniej Krokwi w dalszym ciągu nie działa wyciąg. Spowodowanie jest to remontem, który nieoczekiwanie się wydłuża. Termin zakończenia prac wyznaczono na 30. stycznia, co w dalszym ciągu nie jest pewną datą.

  W Tatrzańskim Związku Narciarskim jest aż 36 klubów, jednak wszystkie mają problemy z zakopiańskimi treningami. Dzieje się tak między innymi dlatego, ponieważ wyżej wspomniane skocznie nie są również oświetlone, przez co młodzi skoczkowie nie mogą trenować po szkole, bo jest na to zwyczajnie zbyt ciemno.

  Problemy w Zakopanem ciągną się już od wielu lat, przez co narciarstwo w tym mieście powoli usypia. Innowacje obiecywane są od lat, jednak na obietnicach się kończy. Już była minister sportu – Joanna Mucha – zapewniała Kozaka, że od roku 2014 będzie można z dumą skakać na Średniej Krokwi. „Proszę jechać i spróbować tam skoczyć” – skomentował rzucone na wiatr słowa prezes TZN – Andrzej Kozak.

  „Zawsze twierdzę, że jak władza nie chce czegoś zrobić, to wówczas przygotowuje najdroższe projekty. Lecimy wtedy na księżyc. Ma być drogo, bo wiadomo, że wtedy wykonanie tego nie będzie możliwe. Tymczasem remont małych i średnich skoczni to wcale nie są wielkie koszty. W Austrii potrafią wybudować cały taki kompleks za około osiem milionów euro. To połowa tego, ile przewidziano na przebudowę skoczni u nas. To świadczy o złej woli. Zakopane doprowadzono do ruiny i to było celowe działanie” – dodaje prezes TZN.

  Pozostaje mieć nadzieję, że apelacja Kamila Stocha dotrze do odpowiednich władz i kompleks skoczni w Zakopanem zostanie zmodernizowany. Do tej pory Krokiew ewidentnie przegrywa ze Szczyrkiem i Wisłą. Tamtejsze, nowoczesne skocznie pozwalają na swobodny trening dzieciom i młodzieży . Trzymamy kciuki, aby i przyszli skoczkowie z Podhala mogli trenować w zimowej stolicy Polski.

 • Kosztowny wpis piłkarza w mediach społecznościowych!

  Ile kosztował Was najdroższy wpis w mediach społecznościowych? Rekordzista – Bacary Sagna – wydał na swój aż 40 tysięcy funtów… kary!
   
  Piłkarz Manchesteru City na swoim profilu napisał: „Graliśmy 10 przeciwko 12”, co było oczywistą krytyką arbitra spotkania po meczu z Burnley FC. Zarzut Francuza dotyczył złej jego zdaniem decyzji sędziego, Lee Masona, o wykluczeniu jego kolegi – Fernandinho – z drużyny w rozegranym 2. stycznia meczu, wygranym przez The Citizens 2:1.
  Pracę arbitra skomentował także wpisem: „10 na 12… ale i tak walczymy i wygrywamy”. Angielska federacja (FA) nie zostawiła tego bez konsekwencji i ukarała piłkarza grzywną
  w wysokości 40 tysięcy funtów, co jest mniej więcej połową tygodniowych zarobków piłkarza.
  Zawodnicy muszą uważać już nie tylko na boisku piłkarskim czy tuż poza nim. By uniknąć takiej sytuacji powinni pamiętać, że ich kroki są śledzone również w wirtualnym świecie mediów społecznościowych.

 • Kamil Stoch na fali!

  W miniony weekend odbyły się zawody PŚ w Wiśle. Tłum kibiców skoków narciarskich mógł podziwiać czwarte zwycięstwo i siódme podium Kamila Stocha, który wygrał trzeci konkurs Pucharu Świata z rzędu. Tak dobrej serii nie miał jeszcze nigdy wcześniej – a to jeszcze nie koniec!

  Po sobotnim triumfie Kamila i objęciu przez niego prowadzenia w klasyfikacji generalnej PŚ, niedzielny występ okazał się jeszcze bardziej pomyślny. Biało-Czerwony wykorzystał sprzyjający wiatr pod narty i skoczył aż na 135,5 metr! Taki sam skok oddał Austriak – Gregor Schlierenzauer. Triumfator kwalifikacji zajął jednak dopiero 4. miejsce z powodu odjętych mu punktów za wiatr.

  Drugi w niedzielnych rozgrywkach był Domen Prevc, trzeci Maciej Kot. W czołowej dziesiątce nie zabrakło również miejsca dla Piotra Żyły, który oddał skok na 9. miejsce.

   

  Po wygranych w Wiśle, Kamil Stoch zbliżył się do czołowej dziesiątki zawodników w klasyfikacji najczęściej wygrywających konkursy Pucharu Świata. Z 16. przesunął się na 13. miejsce, wyprzedzając przy tym Svena Hannawalda i Andreasa Widhoelzla.

  W najbliższy weekend zawody Pucharu Świata odbędą się w Zakopanem i są wielkie nadzieje na to, że Stoch awansuje na 12. miejsce. Wygrana Polaka na Wielkiej Krokwi będzie oznaczała zrównanie się w liczbie zwycięstw z Andreasem Goldbergiem.

   

  Najczęściej wygrywający zawodnicy w historii konkursu PŚ:

  1. Gregor Schlierenzauer – 53

  2. Matti Nykanen – 46

  3. Adam Małysz – 39

  4. Janne Ahonen – 36

  5. Jens Weissflog – 33

  6. Martin Schmitt – 28

  7. Andreas Felder – 25

  8. Simon Ammann – 23

  9. Thomas Morgenstern – 23

  10. Severin Freund – 22

  – – –

  13. Kamil Stoch – 19

   

 • FEN 15: Final Strike

  Federacja Fight Exclucive Night rozpoczyna Nowy Rok z mocnym uderzeniem! Po raz drugi gala odbędzie się w lubińskiej hali RCS. My przenosimy wielkie emocje z Lubina prosto na ring ENERGY PUBU!

  Najważniejszym wydarzeniem będzie walka wieczoru w formule K-1. W kategorii do 77 kg o pas walczyć będą Paweł Biszczak, mistrz świata K-1 z 2014 roku oraz wielokrotny mistrz Polski w karate kyokushin i kickboxingu oraz Wojciech Wierzbicki – mistrz Europy w K-1 z 2014 roku, który tymczasowy pas mistrzowski zdobył na gali FEN 12 Go For It we Wrocławiu.

  Oficjalna ceremonia ważenia, w której wezmą udział wszyscy zawodnicy walczący podczas gali odbędzie się dzisiaj, w piątek trzynastego, o godz. 17:00. Wstęp na to wydarzenie jest wolny dla publiczności i mediów, a transmisję na żywo będzie można śledzić na fanpage’u Fight Exclusive Night oraz stronie telewizji Fightime.pl.

  Natomiast jutro, 14. stycznia 2017 od godz. 20:30 transmitujemy na żywo całą galę, w której walkę stoczą:

  WALKA WIECZORU

  K-1 77 KG

  Paweł Biszczak vs Wojciech Wierzbicki

  KARTA  GŁÓWNA

  MMA 93 KG

  Riccardo Nosiglia vs Marcin Zontek

  K-1 65 KG

  Martina Fendrichova vs Róża Gumienna

  MMA 84 KG

  Filip Tomczak vs Marcin Naruszczka

  MMA 77 KG

  Vincent Del Guerra vs Kamil Gniadek

  MMA 77 KG 

  Oskar Somerfeld vs Albert Odzimkowski

  MMA 70 KG

  Mateusz Rębecki vs Adam Golonkiewicz

  MMA 70 KG

  Leonid Smirnov vs Mateusz Gołąb

   

   

   

   

   

   

 • Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2017!

  Dzisiaj – 11.01. – rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn!

  To już dwudziesty piąty, oficjalny turniej organizowany przez Międzynarodową Federację Piłki Ręcznej – IHF –  który w tym roku odbędzie się we Francji.

  W dniach 11-29. stycznia 2017  o tytuł Mistrza Świata walkę odbędą 24 zespoły!

  Biało-Czerwoni będą rywalizować w grupie A kolejno z: Norwegią, Brazylią, Rosją, Japonią oraz Francją, która jest obrońcą mistrzowskiego tytułu oraz faworytem tej grupy.

  Harmonogram grupy A MŚ 2017:

  Francja – Brazylia 11 stycznia; godz. 20:45

  Rosja – Japonia 12 stycznia; godz. 17:45
  Polska – Norwegia 12 stycznia; godz. 20:45
  ————————————————–

  Japonia – Francja 13 stycznia; godz. 17:45
  Brazylia – Polska 14 stycznia; godz. 14:45
  Norwegia – Rosja 14 stycznia; godz. 17:45

  ————————————————–
  Francja – Norwegia 15 stycznia; godz. 17:45
  Brazylia – Japonia 15 stycznia; godz. 20:45
  Polska – Rosja 16 stycznia; godz. 20:45
  ————————————————–
  Norwegia – Brazylia 17 stycznia; godz. 14:00

  Polska – Japonia 17 stycznia; godz. 17:45
  Rosja – Francja 17 stycznia; godz. 20:45
  ————————————————–
  Rosja – Brazylia 19 stycznia; godz. 14:00
  Francja – Polska 19 stycznia; godz. 17:45
  Japonia – Norwegia 19 stycznia; godz. 20:45

   

   

  W skład drużyny polskich szczypiornistów wchodzą: Piotr Chrapkowski (Vive Tauron Kielce), Mateusz Jachlewski (Vive Tauron Kielce), Patryk Walczak (Vive Tauron Kielce), Tomasz Gębala (Orlen Wisła Płock), Maciej Gębala (Orlen Wisła Płock), Michał Daszek (Orlen Wisła Płock), Adam Morawski (Orlen Wisła Płock), Przemysław Krajewski (Azoty Puławy), Rafał Przybylski (Azoty Puławy), Krzysztof Łyżwa (Azoty Puławy), Adam Malcher (KPR Gwardia Opole), Arkadiusz Moryto (MKS Zagłębie Lubin, Paweł Niewrzawa (Wybrzeże Gdańsk), Mateusz Kornecki (Górnik Zabrze), Marek Daćko (Górnik Zabrze) Łukasz Gierak (TuS N-Lubbecke) oraz rezerwowy Paweł Paczkowski (Vive Tauron Kielce).

  Pozostałe grupy:

  B – Hiszpania, Słowenia, Macedonia, Islandia, Tunezja, Angola

  C – Niemcy, Chorwacja, Białoruś, Węgry, Chile, Arabia Saudyjska

  D – Katar, Dania, Szwecja, Egipt, Bahrajn, Argentyna

  TRZYMAJMY KCIUKI ZA BIAŁO-CZERWONYCH!

 • Harmonogram wydarzeń sportowych 3.-9.01.2017

  Początek Nowego Roku niesie kolejny długi weekend!

  Jak karnawał to na całego! 🎉🎉🎉🎉

  Harmonogram wydarzeń sportowych na tydzień 3.01. – 9.01.2017  TUTAJ!

Energy Sport Pub Jelenia Góra

 

ul. M.C. Skłodowskiej 4

Telefon: 75 641 84 00 (od godziny 12.oo)

Energy Sport Pub Cieplice

 

Ul. Plac Piastowski 21c

Telefon: 75 767 76 96 (od godziny 12.oo)

Energy Sport Pub Mysłowice

 

Ul. Katowicka 15

Telefon: 577 747 085

Energy Sport Pub Bytom

 

Ul. Dworcowa 31

Telefon: 575 360 386

Copyright © 2016 Energy Pub. Wszelkie prawa zastrzeżone.